null
TENİS

Kulübümüz Türkiye ve Avrupa’da bir ilki gerçekleştirdi ve ilk kez 6 açık tenis kortu tek bir balon ile kapatıldı. Akademi oyuncularının daha sağlıklı şartlar altında çalışmalarına olanak sağlayan balon kortlar ile oyuncular ve izleyiciler olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecekler.

İçerisinde Değirmen Cafe ve Technifibre Mağazası’nı da barındıran büyük balon kortun yapımının tamamlanmasıyla kapalı kort sayışımız 12’ye ulaştı. 12 kort, 6 ‘sı açık (tek bir balonla kapanabilen), 3 kapalı kort, 2 açık antrenman kortu ve 1 merkez korttan oluşmaktadır.

Bu kortlar, ulusal ve uluslararası turnuvalara (ITF, Ladies Open, Satellite, Bosphorus Cup, Uluslararası Yaş Grubu Turnuvaları), yetişkin turnuvalarına (Veteran Tenis Turnuvaları) ev sahipliği yapmakta, Enka Tenis sporcularının yanı sıra, Enka Okulları öğrencileri, yaz ve kış spor okulları öğrencileri ile üyelerimiz tarafından kullanılmaktadır.

Uzman tenis hocalarımız her yaştaki üyelerimize özel birebir veya grup dersleri vermekte, Technifibre Mağazası’nda her türlü tenis malzemesi temin edilmektedir.

Tenis Kortları Kullanım Saatleri; 

Hafta İçi – Hafta Sonu 07:00-22:00