null
FITNESS

İstanbul’un temiz boğaz havasında trafikten uzak, şehre yakın, yeşillikler içerisinde toplam 500 m2 alan içerisine kurulu olan Fitness Center, size sağlıklı yaşam ve spor olanakları sunuyor. Kendinize ve sağlığınıza vakit ayırmak, sizin konumunuzdaki katılımcılarla spor yapmak, stresli ve monoton günlere son vermek, daha sağlıklı, zinde ve güzel görünüşlü olmak yönündeki tüm planlarınızı bizimle yaşama geçirebilirsiniz. Sizinle aynı amaca doğru adım atmaktan büyük bir mutluluk duyacağız! Görüşmek dileğiyle…

Fitness Center aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır:

Cardio / Gym
Studio-Test / Diyet-Masaj
Dinlenme Alanı
Soyunma Odaları

Fitness Kullanım Saatleri; 

Hafta İçi 07:00-22:00 / Hafta Sonu 09:00-19:00

Gym Bölümü, tüm kas grupları için kuvvet, dayanıklılık antrenmanları imkanı sağlayan ve kasın fit düzeyini arttıran Paramount marka weight-training aletleri ile formunuzu koruyabilirsiniz veya vücut geliştirebilirsiniz. Tecrübeli ve uzman kadromuz size en uygun antrenman programını hazırlayacaktır.

Studio Bölümü, fitness düzeyini arttırmak, korumak ya da fazla yağlardan kurtulmak isteyenler, kas ve iskelet sistemi problemi olanlar ameliyat öncesi ve sonrası egzersizleri için özel programlar düzenlenmektedir.
Aerobic-step, kaslarımızın daha sağlıklı olmaları ve yorgunluğu en aza indirmek amacıyla çalışma öncesi ve sonrası streching, günlük gerginliklerden ve uzun süreli streslerden kurtulmak için yoga. Dans etmeyi sevenler ve dansın her çeşidini öğrenebilmek için dans dersleri.

Vücut Kompozisyonu ve Diyet, Üyelerimiz, bilgisayar destekli vücut kompozisyonu (vücut kas, kemik oranları ve kalori ihtiyacı) ölçümlerinden ücretsiz yararlanabilmektedir. Üyemiz için sağlıklı beslenme ve diyet programı yapılmaktadır. Sevdiğiniz yemeklerden oluşan bir diyet programı ve egzersiz, sizi en kısa zamanda hedefinize ulaştıracaktır.

Masaj Odası, Üyelerimiz, bilgisayar destekli vücut kompozisyonu (vücut kas, kemik oranları ve kalori ihtiyacı) ölçümlerinden ücretsiz yararlanabilmektedir. Üyemiz için sağlıklı beslenme ve diyet programı yapılmaktadır. Sevdiğiniz yemeklerden oluşan bir diyet programı ve egzersiz, sizi en kısa zamanda hedefinize ulaştıracaktır.
Antrenman sonrası dinlenmeniz veya günlük yorgunluğunuzu atabilmeniz için uzman, masör/masözler beğeneceğiniz bir atmosferde hizmet vermektedir.

STUDIO PROGRAMLARI HAKKINDA KISA BİLGİLER

Yoga: Yoga dersleri; stres ortamından zarar gören bedenimizin, zihnimizin ve ruhumuzun dinlenmesi, kendimizi daha iyi ve güçlü hissetmenin yollarından birisidir. Kas esnekliğinizin artması ve zihinsel dinlenmeniz yaşamınızı olumlu etkileyecektir.

Su Jimnastiği: Türkiye’nin ilk ve tek suda yapılan fitness programıdır. Su Jimnastiği, sağlık düzeyi nasıl olursa olsun herkese hitap edebiliyor. Bel problemi olanlar, kas problemi olanlar ve özellikle hamilelerin yapacağı en güzel ve en korumalı programdır.

Aikijutsu: Uzakdoğu sporlarının en eskileri arasında yeralan aikijutsu bir yarışma sporu değildir. Amaç ruhun bedenle birlikte eğitilmesidir. Yaşamın yüce bilgeliğine ulaşmak için savaşçının her hamlesinde yok ettiği kendisini yeniden var etmek için gittiği diyardır aikijutsu. Savaşçı dojodaki yaşamla tanıştığı zaman açılmamış bir yelpaze gibidir, sonsuz çalışmaları ona estetiği, güce sahip olduğu asıl genişliği ve de hayatın bütünselliği için anlamının işleyişini öğretir.

Taekwondo: Taekwondo; el ve ayak tekniklerini kullanarak do prensipleri doğrultusunda bedeni ve ruhu terbiye eden çok pratik bir savunma sporudur. Özellikle çocukların anatomik yapıları fiziksel uyum prensiplerine uygun olarak çalıştırılır. Taekwondo kişide konsantrasyonu arttırır ve disiplini sağlar.

Pilates: Pilates egzersizleri; kasların gücünü, dayanıklılığını ve esnekliğini arttırır; kas içi koordinasyonu geliştirir; zihin ve beden uyumunu sağlar. Pilates egzersizleri mat (minder) da ve pilates aletinde (reformer tower) uygulanmaktadır.

Zumba: Müzik eşliğinde oldukça eğlenceli hem de yorucu, hareketli, aktif bir dans türü.

Alfa Performans:  Üst düzeyde performanslı üyelerimiz için Alfa Performans antrenmanları, üyelerimiz için katılıma açıktır.

İLGİLİ SAYFALARA

Bakalım