null
YÜZME

2016 yılında,

Yüzme branşında 345 aktif lisanslı sporcumuzun yanı sıra yetiştirme aşamasında olan 142 alt yapı sporcumuzla 487 sporcumuz 2016 yüzme sezonunda faaliyet göstermiştir. 13 yüzücümüzün Milli Takımlarda yer aldığı 2016 sezonuna bakacak olursak;

2016 sezonunda Uluslar arası Organizasyonlarda;

06-13 Ağustos tarihleri arasında Brezilya’da gerçekleşen 2016 Yaz Olimpiyat Oyunlarında sporcularımız Viktorya Zeynep Güneş ve Nezir Karap ülkemizi temsil ettiler. Nezir Karap 400m Serbest’te seçme serilerinde yarışırken, Viktorya Zeynep 400m karışıkta seçme serilerinde yüzerken, 100m kurbağlama da yarı finalde de 1:07.41’lik derecesiyle 14ncü sırada yer alarak Türk Yüzme tarihinde Olimpiyatlarda yarı final yüzen ilk Türk yüzücü  İkinci yarı finaline de 200m Kurbağalamada çıkan Viktorya Zeynep 2:23.49 ile 9ncu oldu.

04-06 Mart tarihleri arasında Fransa’nın Marsilya kentinde gerçekleşen FFN Golden Tour’da kulübümüz sporcusu Viktoria Zeynep Güneş, 400m Karışık branşındaki 4:49.15’lik derecesi ile 17-18ve 19+ Yaş Yeni Türkiye Rekorlarının sahibi olurken Finallerde 2 birincilik ve 1 ikincilik elde etti.

30 Mart-02 Nisan tarihleri arasında İsveç’de gerçekleştirilen Swim Open Stockholm şampiyonasına katılan Gençler Dünya Rekortmeni yüzücümüz Viktoria Zeynep Güneş, 400 metre karışıkta yüzdüğü 4:39:53’lük derecesi ile 17-18 yaş ve 19+ Yaş Yeni Türkiye rekorlarını yeniledi.

08-10 Nisan tarihleri arasında Avusturya’nın Graz kentinde düzenlenen yarışlarda, Murat Can Varol, Mehmet Kaan Özçelik ve Çağıl Uyaroğlu, 15-16 Yaş Grubunda toplam 3 Altın Madalya, 2 Gümüş Madalya ve 1 Bronz Madalya elde etti.

23-24 Nisan tarihlerinde Yunanistan’ın Volos şehrinde düzenlenen Gençler Balkan Şampiyonasında sporcumuz Zeynep Odabaşı‘nın yer aldığı 4x100m ve 4x200m serbest bayrak milli takımımız yarışmayı ikinci sırada tamamlayarak gümüş madalya kazandı.

16-22 Mayıs 2016 tarihlerinde Londra’da gerçekleşen Avrupa Yüzme Şampiyonasında sporcularımız; Viktoria Zeynep Güneş, Nezir Karap, Ediz Yıldırımer, Kaan Özcan ve Ege Başer kulübümüzü ve ülkemizi temsil ettiler. Sporcumuz Nezir Karap, 800m Serbest seçmelerinde 7:59.20’lik derecesi ile serisinde 1nci, genel sıralamada 14ncü olurken hem 19+ Yaş Türkiye Rekorunu kırdı hem de 8 dakikanın altında yüzenilk Türk Yüzücü olma başarısını gösterdi. Nezir, aynı zamanda 1500m Serbest branşında da 19+ Yaş Yeni Türkiye Rekorunu elde etti. 200 metre kelebek seçmesinde mücadele eden Milli sporcumuz Kaan Özcan, serisinde 1nci olurken gerçekleştirdiği 1:59:87’lik derecesi ile 19+ Yaş Yeni Türkiye Rekorunu kırmıştır. Viktoria Zeynep Güneş, 200m Kurbağalama branşında Avrupa 5ncisi olurken, 100m Kurbağalamada da Avrupa 6ncılığını elde etti. Sporcumuz Ege Başer‘in de yer aldığı 4x100m Karışık kız-erkek karma bayrak takımımız Avrupa 5ncisi olurken, sporcumuz Zeynep Güneş‘in de yer aldığı 4x100m Karışık Bayrak Takımımız 19+ Yaş Yeni Türkiye Rekorunu kırmıştır.

25-26 Haziran tarihlerinden Malta’da gerçekleşen Comen Cup’da, sporcularımızdan Şevval Köseoğlu ve Leyla Özdoyuran’ın da yer aldığı milli takımımız, 4x100m Serbest branşındaki 3:53.81’lik derecesi ile 14 Yaş Türkiye Rekorunun sahibi oldular.

29 Haziran-02 Temmuz tarihleri arasında Macaristan’da gerçekleşen Budapest Open Yüzme Şampiyonası’nda kulübümüz sporcusu Ege Başer50m Sırt branşındaki 26.35’lik derecesi ile 3ncü olurken, 200m Sırt branşındaki 2:01.95’lik derecesi ile 5nciliği elde etti.

06-10 Temmuz tarihlerinde Macaristan’da düzenlenen Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası’nda sporcularımızdan Kaan Özcan, 200m Kelebek branşında Avrupa 4ncülüğünü elde ederken aynı zamanda, 200m Kelebek, 400m Serbest ve 4x100m Serbest branşlarında 5 kez 17-18 Yaş; 3 kez 19+ Yaş Yeni Türkiye Rekorlarının sahibi oldu. Zeynep Odabaşıda 4x100m ve 4x200m Serbest branşlarında 17-18 Yaş Yeni Türkiye Rekorlarını kırdı.

13-16 Temmuz tarihleri arasında Trabzon’da gerçekleşen ISF Gymnasiade Dünya Liselerarası Yüzme Şampiyonasında sporcumuz Zeynep Odabaşı, 200m Serbest branşında yüzmüş olduğu 2:05.39’luk derecesi ile Dünya 3ncüsü olurken, aynı zamanda sporcumuzun da yer aldığı 4x100m Serbest Kızlar ve 4x100m Serbest Kız-Erkek bayrak takımlarımız Dünya 3ncüsü oldu.

Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışmalarına katılan sporcumuz Ömer Ş. Tara47 dakika 37 saniyelik derecesi ile Genel Klasman ve 19-24 yaş erkekler kategorisinde Şampiyon olurken, sporcumuz Arda Kip ise 0:50.10’luk derecesi ile 3. olmuştur. Her iki sporcumuz aynı zamanda kendi yaş kategorilerinde 1nci oldular.

17-20 Kasım tarihleri arasında Avusturya’da gerçekleşen Avusturya Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası’nda sporcularımızdan Viktoria Zeynep Güneş400m karışık branşında 4:41:17 ile 17-18/19+ Yaş Türkiye Rekorlarını kırdı.

2016 sezonunda Türkiye Yüzme Şampiyonalarında;

Yıldızlar Kış Türkiye Şampiyonası’nda,

13 Yaş Kızlar 1nci

13 Yaş Erkekler 2nci

15-16 Yaş Erkekler 2nci

14-15 Yaş Kızlar 3ncü

14 Yaş Erkekler 4ncü

Gençler ve Açık Yaş Kış Türkiye Şampiyonası’nda,

15-18 Yaş Erkekler                 Şampiyon

Açık Yaş Erkekler                    2nci

14-17 Yaş ve Açık Yaş Kızlar  3ncü

 

Yıldızlar Yaz Türkiye Şampiyonası’nda,

13 Yaş Kızlar ve Erkekler 2nci

15-16 Yaş Erkekler 2nci

14 Yaş Erkekler 3ncü

14-15 Yaş Kızlar 3ncü

Gençler ve Açık Yaş Yaz Türkiye Şampiyonası’nda,

15-18 Yaş Erkekler                            2nci

14-17 Yaş Kızlar                                 3ncü

Açık Yaş Kız ve Erkek Takımımız     3ncü

Şube Kaptanı ve Antrenörlerimiz

Ender Kalpak               Can Dinç

Murat Naimoğlu          Sezar Algül

Tolga Çağatay             Gamze Şahin

Orhan Mengi              Örcün Toygun İşcan

Ayhan Koç                   Gizem Şişman Kayran

Metin Geyik

Teknik Direktör

Levent Camuşcuoğlu

Baş Antenör

İsa Fatih Yıldırım

Kondisyonerimiz

Georgiy Lyshchik

Adı-Soyadı Branş Derece Havuz Yarışma Tarih Rekor
Ümit Can Güreş 50m Sırt 24.58 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 Yaş TR
50m Sırt 24.52 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 Yaş TR
50m Klb 23.36 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 Yaş TR
50m Klb 23.27 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 Yaş TR
100m Klb 51.73 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 Yaş TR
100m Klb 51.63 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 / 19+ Yaş TR
100m Sırt 53.19 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 / 19+ Yaş TR
Kaan Özcan 200m Klb 1:59.87 50m Avrupa Yüzme Şamp. 16-22 Mayıs 19+ Yaş TR
200m Klb 1:59.16 50m Avrp. Gençler Yüzme Şamp. 06-10 Temmuz 17-18 / 19+ Yaş TR
200m Klb 1:59.18 50m Avrp. Gençler Yüzme Şamp. 06-10 Temmuz 17-18 / 19+ Yaş TR
200m Klb 1:59.58 50m Avrp. Gençler Yüzme Şamp. 06-10 Temmuz 17-18 / 19+ Yaş TR
400m Srb 3:55.29 50m Avrp. Gençler Yüzme Şamp. 06-10 Temmuz 17-18 Yaş TR
4x100m Srb 3:25.81 50m Avrp. Gençler Yüzme Şamp. 06-10 Temmuz 17-18 Yaş TR
V. Zeynep Güneş 400m Krş 4:49.15 50m FFN Golden Tour 04-06 Mart 17-18 / 19+ Yaş TR
400m Krş 4:39.53 50m Swim Open Stockholm Şamp. 30 Mart-02 Nisan 17-18 / 19+ Yaş TR
400m Krş 4:41.17 25m Avusturya Graz Yüzme Şamp. 17-20 Kasım 17-18 / 19+ Yaş TR
200m Krş 2:10.72 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 / 19+ Yaş TR
400m Krş 4:36.04 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 / 19+ Yaş TR
4x100m Krş 4:06.54 50m Avrupa Yüzme Şamp. 16-22 Mayıs 19+ Yaş TR
Erge Can Gezmiş 200m Srb 1:46.71 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 Yaş TR
200m Srb 1:46.41 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 Yaş TR
200m Krş 1:58.89 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 Yaş TR
Nezir Karap 800m Srb 7:59.20 50m Avrupa Yüzme Şamp. 16-22 Mayıs 19+ Yaş TR
1500m Srb 16:16.29 50m Avrupa Yüzme Şamp. 16-22 Mayıs 19+ Yaş TR
Samet Alkan 200m Klb 1:57.17 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 / 19+ Yaş TR
400m Krş 4:10.63 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 Yaş TR
Zeynep Odabaşı 4x100m Srb 3:51.67 50m Avrp. Gençler Yüzme Şamp. 06-10 Temmuz 17-18 Yaş TR
4x200m Srb 8:29.89 50m Avrp. Gençler Yüzme Şamp. 06-10 Temmuz 17-18 Yaş TR
Can Çetinkaya 50m Sırt 29.39 50m Cumhuriyet Bayramı Şenlikleri 30 Ekim 13 Yaş TR
50m Sırt 28.80 50m Milli Takım Seçme Yarışları 17-18 Aralık 13 Yaş TR
50m Sırt 27.45 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 13 Yaş TR
İmge Roza Erdemli 200m Klb 2:15.19 50m Milli Takım Seçme Yarışları 17-18 Aralık 15-16/17-18 Yaş TR
100m Srb 55.88 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 15-16 Yaş TR
200m Klb 2:11.26 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 15-16 Yaş TR
Batuhan Hakan 400m Srb 3:47.34 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 17-18 Yaş TR
Efe Başar 50m Krb 31.58 50m Milli Takım Seçme Yarışları 17-18 Aralık 13 Yaş TR
Kaan Özcan 4x200m Srb 7:12.15 25m Kısa Kulvar Türkiye Şamp. 21-25 Aralık 19+ Yaş TR
Batuhan Hakan
Ediz Yıldırımer
Erge Can Gezmiş
Efe Turan 4x200m Srb 7:43.77 25m Yıldızlar Türkiye Şamp. 20-24 Ocak 15-16 Yaş TR
Mehmet Kaan Özçelik
Özden Sırmacı
Murat Can Varol
İnci Elif Aydın 4x100m Srb 4:10.15 25m Yıldızlar Türkiye Şamp. 20-24 Ocak 13 Yaş TR
Aymira Sezgin
Hale Kayan
Nagehan Su Tok
Şevval Köseoğlu 4x100m Srb 3:53.81 50m Comen Cup 25-26 Haziran 14 Yaş TR
Leyla Özdoyuran
İsa Fatih Yıldırım Göktuğ Kemerkaya Can Dinç
1 Ediz Yıldırımer 1993 Trabzon 1 Alp Köksal 1999
2 Nezir Karap 1994 1 Haktan Durmuş 1999 2 Ali Eralp Birer 2000
3 Engin Yıldırım 1995 2 Yağızhan Şen 1999 3 Eda Koç 2001
4 Murat Yıldırım 1996 3 Sude Darıcalı 2001 4 Emir Koç 2001
5 Ebru Kardelen Kova 1997 4 Can Çetinkaya 2003 5 Sayna Samak 2001
6 Eyüp Taşpınar 1997 5 Çağla Topsakal 2004 6 Agrin Ayhan 2002
7 Furkan Turan 1997 6 Emir Barkan Morova 2004 7 Aris Tiryakiyan 2002
8 Okay Güntekin 1997 7 Eyüp Kaan Bektaş 2004 8 Ayşenaz Çınar 2002
9 Ali Kızıltan 1998 8 Göktuğ Özdemir 2004 9 Buğra Bayrak 2002
10 Batuhan Hakan 1998 9 Şimal Ada Şivil 2004 10 Duru Şibik 2002
11 Erge Can Gezmiş 1998 Kayseri 11 Duygu Doğulu 2002
12 Kaan Özcan 1998 1 Bora Yağan 2001 12 Ege Aksun 2002
13 Samet Alkan 1998 2 Buse Alemdar 2001 13 Kaan Korkmaz 2002
14 Ali Tanca 1999 3 Cankat Sucan 2002 14 Kağan Ağalar 2002
15 İbrahim Berkan Çeviş 1999 4 Emrullah Gümüş 2002 15 Kerim Vatansever 2002
16 Serhat Kaan Aşık 1999 5 Fatma Sude Yıldız 2002 16 Nil Yıldız 2002
17 Ümit Can Güreş 1999 6 Aleyna Nur Sungur 2003 17 Tuana Sevgi Us 2002
18 Yiğit Aydıner 1999 7 Hamza Yavuz 2003 18 Aymira Sezgin 2003
19 Zeynep Odabaşı 1999 8 Mustafa Kemer 2003
20 Ali Odabaşı 2000 Ankara
21 Kayra Sızanlı 2000 1 Ege Başer 1997
22 Mehmet Kızıltan 2000
23 Özden Sırmacı 2000
24 Bora Çalış 2001
25 Mehmet Naci Keskin 2001
26 Muratcan Varol 2001
27 Leyla Özdoyuran 2002

 

Orhan Mengi Tuncay Itri Vanlı Murat Naimoğlu
1 Mert Borahan 2000 1 Ceylin Tosun 2000 1 Burcu Doğruol 2002
2 Nisanur Ersin 2000 2 Lizan Eker 2000 2 Kübra Hilal Sevindik 2002
3 Zeynep Çalık 2000 3 Melisa Sude Gonca 2000 3 Ada Öykü Erus 2003
4 Zeynep Sude Erdemgil 2000 4 Zeynep Taylar 2002 4 Aybige Su Irçağ 2003
5 Berkay Bal 2001 5 Efe Başar 2003 5 Ayla Maeve Bayhan 2003
6 Çağıl Uyaroğlu 2001 6 İnci Elif Erdin 2003 6 Bahar Çalış 2003
7 Çağla Köseoğlu 2001 7 Kaan Yılmaz 2003 7 Batuhan Penbe 2003
8 Derin Zaimoğlu 2001 8 Selen Kurt 2003 8 Beril Selin Ergin 2003
9 İmge Roza Erdemli 2001 9 Can Faruk Öğüt 2003
10 Kubilay Saruhan 2001 10 Deniz İrem Erus 2003
11 Mehmet Kaan Özçelik 2001 11 Duru Topaloğlu 2003
12 Şevval Köseoğlu 2001      12 Efehan Duru 2003
13 Yiğitcan Yücetepe 2001 13 Elif Sayın 2003
14 Feyza Elif Dal 2002 14 Güçlü Emir Can 2003
15 Eren Oğhan 2003 15 İdil Öksüz 2003
16 Hale Kayan 2003 16 Mark Gabriel Polos 2003
17 Nagehan Su Tok 2003
18 Oğushan Enes Özat 2003
19 Öykü Çakır 2003
20 Ratmir Kerem Uğurlu 2003
21 Sarp Dandik 2003
Sezar Algül Ayhan Koç
1 Arda Kutluk 2004 1 Ahmet Değer Şimşek 2005 25 Lara Kısakol 2005
2 Ata Alişan 2004 2 Arda Dinçer 2005 26 Leyla Hacıalioğlu 2005
3 Azra Berru Olgun 2004 3 Bartu Burak Ceylaner 2005 27 Maye Caferzade 2005
4 Dila Kandeğer 2004 4 Bartu Karakuş 2005 28 Mira Şenol 2005
5 Doğukan Arsen Tombul 2004 5 Beril Mutlu 2005 29 Oğuz Yusuf Uluca 2005
6 Duru Çağlayan 2004 6 Berken Eşiyok 2005 30 Oktay Sinan Onur 2005
7 Duru Saygın 2004 7 Bora Turan 2005 31 Sarp Tiryaki 2005
8 Ece Bahar Demirkıran 2004 8 Burcu Özçelik 2005 32 Sudenaz Araz 2005
9 Ece İmge Önal 2004 9 Celal Tanık 2005 33 Sudenaz Türker 2005
10 Göktuğ Özfidan 2004 10 Cemre Tokalak 2005 34 Yankı Efe Özaltın 2005
11 Kaan Cura 2004 11 Ceren Çınar 2005 35 Yaren Gökdeniz 2005
12 Kerem Toprakçı 2004 12 Ceyda Çınar 2005 36 Yasemin Dumrul 2005
13 Konuralp Ergüven 2004 13 Demirhan Güldoğan 2005 37 Ada Melis Özkan 2009
14 Mehmet Arda Kurtuluş 2004 14 Deniz Bilmece 2005 38 Aksel Algül 2009
15 Mehmet Ege İnan 2004 15 Deniz Türkmen 2005 39 Ali Yüzen 2009
16 Mert Sarıhan 2004 16 Duru Doğa Serengil 2005 40 Ardahan Bayraktar 2009
17 Mustafa Kerim Sağında 2004 17 Ece Tanrıöver 2005 41 Aslan Tan Bolcan 2009
18 Naz Kazanç 2004 18 Efe Çelik 2005 42 Atilla Göksoy 2009
19 Nazlıgül Duru Kal 2004 19 Elaya Amber Güven 2005 43 Duru Evciler 2009
20 Nehir Erdoğan 2004 20 Eren Sezgin 2005 44 Nehir Duru Pamir 2009
21 Sara Naz Atılgan 2004 21 İrem Karasu 2005 45 Raif Arıkan 2009
22 Sinan İnhan 2004 22 Karya Ada Şallı 2005 46 Rıfat Karakimseli 2009
23 Sude Akdağcık 2004 23 Kayacan Oğuz 2005 47 Yusuf Berke Yeşilyurt 2009
24 Zeynep Ağa 2004 24 Kayra Gedik 2005 48 Merve Görkem Kutlu 2010
Gamze Şahin Tolga Çağatay
1 Deniz Özkanoğlu 2005 21 Güçlü Tuna Tuzcu 2006 1 Alper Ceyhan 2007
2 Ada Renk Eren 2006 22 İclal Öçal 2006 2 Arman Onur 2007
3 Alize Şentürk 2006 23 İlber Kalkan 2006 3 Arya Haseli 2007
4 Alp Ongun 2006 24 İpek Burcu Aydıner 2006 4 Ataberk Eren 2007
5 Alp Şengül 2006 25 M. Sinan Sağında 2006 5 Baran Ulus 2007
6 Arda Susup 2006 26 Melis Özer 2006 6 Bartu Bayrak 2007
7 Asil Hülya Atıcı 2006 27 Melisa Su Atılgan 2006 7 Beliz Şakar 2007
8 Azra Dilek 2006 28 Naz Köksal 2006 8 Berk Kaptanoğlu 2007
9 Berk Bodur 2006 29 Piraye Tüzecan 2006 9 Can Çatmaz 2007
10 Berk Ergun 2006 30 Selin Saraçoğlu 2006 10 Can Türeoğlu 2007
11 Berkalp Polat 2006 31 Sevde Nur Ersin 2006 11 Canan Çatal 2007
12 Can Yavuz 2006 32 Stella Özden 2006 12 Doruk Ünal 2007
13 Cem Eryiğit 2006 33 Su Aydınak 2006 13 Duru Alkış 2007
14 Ceylin Yılmaz 2006 34 Tuana Turhan 2006 14 Efe Bayram 2007
15 Demir Topaloğlu 2006 35 Uluhan Özyavaş 2006 15 Efe Belli 2007
16 Derin Yıldız 2006 36 Yamaç Öğüt 2006 16 Efe Çavuş 2007
17 Eda Bölükbaşı 2006 37 Zeynep Naz Alp 2006 17 Emin Adıgüzel 2007
18 Ege Barutçuoğlu 2006 38 Yusuf Dil 2007 18 Emre Özkazanç 2007
19 Ekin Balioğlu 2006 39 Zehra Irmak Eren 2007 19 Enes Acar 2007
20 Ela Karakuş 2006 20 Enes Kırgöz 2007
21 Enes Üstün 2007
22 Eylül Çep 2007
23 Eylül Doğa Yıldız 2007
24 Gülden Zorlu 2007
25 Harun Aslan 2007
26 Hasan Salih 2007
27 Hasan Salihoğlu 2007
28 John Emir Merciyan 2007
29 Kaan Erdem 2007
30 Letisya Aydın 2007
31 Mehmet Efe Karadeniz 2007
32 Nehir Gencer 2007
33 Onur Ege Öksüz 2007
34 Selim Caferzade 2007
35 Selim Oğuz 2007
36 Tan Aytürk 2007
37 Uygar Deniz Soydan 2007
Gizem Şişman Kayran Gizem Şişman Kayran
1 Ali Altıok 2008 27 Eren Sabreden 2008 1 Ada Ateş 2009
2 Ali Atay 2008 28 Kuzey Maden 2008 2 Alisa Enercan 2009
3 Arma Turan 2008 29 Leon Hatay Özden 2008 3 Ayda Sarp Yıldırım 2009
4 Arya Su Eren 2008 30 Melisa Doğruol 2008 4 Ayhan Kemal Kemaloğlu 2009
5 Ayda Akdemir 2008 31 Mert Barış Saraçoğlu 2008 5 Baret Nalcı 2009
6 Barış Yoldaş Şengül 2008 32 Mert Köksal 2008 6 Barış Kaan Sağlam 2009
7 Bartu Tamer Özallı 2008 33 Mina Öğüt 2008 7 Batu Başkırt 2009
8 Belgin Ayça Karataş 2008 34 Mine İren 2008 8 Batu Şahan 2009
9 Beliz Keskin 2008 35 Minel Hacıoğlu 2008 9 Begüm Ogan 2009
10 Beren Başoğlu 2008 36 Murat Gültekin 2008 10 Zeynep Sude Tekin 2009
11 Birbey Denkdemir 2008 37 Nehir Arık 2008 11 Berk Deniz Göçek 2009
12 Buse Toksöz 2008 38 Nehir Kaşıkçı 2008 12 Cem Kaman 2009
13 Can Gürevin 2008 39 Ömer Ersin Bilgin 2008 13 Çınar Satır 2009
14 Can Sökmen Okay 2008 40 Poyraz Hasbal 2008      14 Defne Avcı 2009
15 Cenk Kazmir 2008 41 Rüya Erşaylı 2008      15 Defne Doğutürk 2009
16 Damyan Kuruç 2008 42 Sarp Önen 2008      16 Demir Gençata 2009
17 Defne Koçak 2008 43 Sarp Yenice 2008      17 Deniz Özgür Gökçek 2009
18 Demir Alp Keler 2008 44 Selim Sakarya 2008      18 Dilara Seggi 2009
19 Deni Teminyan 2008 45 Serhat Alp Ulaş 2008      19 Doğa Erpolat 2009
20 Deniz Koç 2008 46 Suzan Birce Baytaz 2008      20 Duru Alev Çetince 2009
21 Deniz Sözen 2008 47 Toprak Dursun 2008      21 Kaan Sayın 2009
22 Dorukhan Özyavaş 2008 48 Tuna Sezgin 2008      22 Nazlı Gözütok 2009
23 Duru Tınazcı 2008 49 Uygur Özay 2008      23 Poyraz Öktem 2009
24 Efe Yılmazcan 2008 50 Uzay Bakkalbaşıoğlu 2008      24 Yasemin Çatmaz 2009
25 Ege Öztoros 2008 51 Yavuz Ömer Aga 2008      25 Yunus Ketenci 2009
26 Eren Bal 2008 52 Yoel Hayon 2008      26 Zeynep Küçükmustafa 2009

İLGİLİ SAYFALARA

Bakalım